Framcolor 2001 Intense

PERMANENTNÍ BARVA

Inovativní barva kombinující zářivost a lesk s bezkonkurenční intenzitou. Extrajemná textura usnadňuje přípravu a samotnou aplikaci. Povedlo se vyvinout revoluční barvu s poloviční dobou působení a díky tomu současně řeší problém všech kadeřníků, jenž je jejich čas. Barva velmi dobře přilne k vlasu a zároveň ho chrání.

TECHNOLOGIE FPP | Fast Pigmentation Process

Inovativní barvicí molekuly, extrakt z lékořice a efektivní hydratační látky pracují v součinnosti a zajišťují zkrácení aplikační doby a zintenzivnění odstínu, hloubky a zářivosti barvy. Barva obsahuje nové stabilizační složky, které současně zamezují vrstvení barvy. Koncentrace barvicích pigmentů je vyšší. KRYTÍ ŠEDIN AŽ 100 %
DOBA PŮSOBENÍ 20 MINUT NOVÉ BAREVNÉ ODTSÍNY PRO AKTUÁLNÍ ÚČESOVÉ TRENDY JARO / LÉTO 2020


 
 
 

Framcolor Glamour


Framcolor Glamour od značky FRAMESI jsou oxidační předmíchané barvy se zářivými výsledky a hlavně snadným použitím. Kolekce barev obsahuje přes 50 předmíchaných odstínů vybraných v souladu se současnými módními trendy. Hlavními výhodami této linie je maximálně jednoduchá příprava, snadná a rychlá aplikace, 100% krytí šedin, stejnoměrné výsledky od kořínku ke konečkům, snížené množství amoniaku, snadné vymývání barvicí směsi a příjemné provonění.
 

Framcolor 2001

Široká škála více než 90 odstínů permanentních barev míchatelných mezi sebou od značky FRAMESI umožňuje zachování či zvýraznění individuality klienta. Mezi výhody barev Framcolor 2001 patří přirozený vzhled po obarvení z důvodu vhodného poměru barvicích pigmentů, 100% krytí šedin, výjimečná zářivost barev a lesk vlasů, vysoká stabilita a odolnost barvy, vysoké množství aktivních látek pro ochranu vlasů a vlasové pokožky a kompletní škála tónů ve 12 úrovních.
 

Framcolor Eclectic

Velmi jemná šetrná polotrvalá barva od FRAMESI vyniká díky obsahu prášku z černého diamantu 3D intenzitou a zářivostí. Nabídku tvoří přes 40 odstínů míchatelných mezi sebou, které jsou vhodné i pro nejcitlivější klienty - NEobsahují amoniak, parfemaci ani agresivní látky. Výsledek barvení je přirozený a doba jeho působení odpovídá cca 24 umytím.  

Barvy tón v tónu jsou vhodné pro klienty v těchto případech: pro tónování, zintenzivnění a ztmavení barvy, při přecitlivělosti vlasové pokožky, prvních šedinách (i u mužů), při prvním barvení vlasů (nebo naopak, když se vlasy barví moc často), pro porézní, poškozené a zesvětlené vlasy, při častém slunění a koupání a při každodenním žehlení vlasů.

 

Framcolor Eclectic care

Vytváření zářivých, ale přirozeně vypadajících odstínů nebo jemných kontrastů pomocí šetrných barev je trendem sezony podzim/zima. Barvy s ochrannou technologií AGE-PREVENTION neobsahují amoniak a šediny kryjí ze 100 %.
  •